top of page

TERMÍNY PŘEDNÁŠEK

Sobota 4. března 2023 od 16 hodin
CELOSTNÍ POHLED NA ZDRAVÍ A IMUNITU
Základní principy celostní medicíny, s jakými formami a prostředky celostní medicína pracuje. Základní pilíře imunitního systému, jejich projevy a možnosti ovlivnění. Aktuální otázky v souvislosti s nedávnou pandemií. Příklady z klinické praxe rehabilitačního lékaře uplatňujícího ve své činnosti principy celostního přístupu v diagnostice a terapii.  
Přednáška je pokračováním přednášky MUDr. Moniky Waksmundské: Povídání o krvi, aneb co ukáže živá kapka krve  

UKO joga centrum Bedřichov
www.uko.czČtvrtek 16. března 2023 od 18,30 hodin
CELOSTNÍ POHLED NA ZDRAVÍ A IMUNITU
 Základní principy celostní medicíny, s jakými formami a pr ostředky celostní medicína pracuje. Základní pilíře imunitního systému, jejich projevy a možnosti ovlivnění. Aktuální otázky v souvislosti s nedávnou pandemií. Příklady z klinické praxe rehabilitačního lékaře uplatňujícího ve své činnosti principy celostního přístupu v diagnostice a terapii.  
Penzion Vyskeř, Vyskeř 71, 512 64
http://www.penzionvysker.com


Čtvrtek 23. března 2023 od 18,00 hodin
BOLEST A POHYBOVÝ SYSTÉM
Fyzické tělo, úloha svalů a funkční myšlení. Příčiny bolesti hybného systému - fyzické, emoční a duchovní. Psychosomatické souvislosti. Možnosti terapie - rehabilitace, akupunktura. Klinické příklady z praxe rehabilitačního lékaře.
Obecní úřad Chuchelna - č.p. 296 - kancelář starostky


Sobota 15. dubna 2023 od 9,00 hodin
ZÁKLADNÍ PRINCIPY CELOSTNÍ MEDICÍNY

Celostní pohled na člověka ve světle příčin nemocí. Nemoc z pohledu fyzického, psychického a duchovního. Základní biorytmy - denní, měsíční a roční. Akupunktura jako součást TCM a příbuzné techniky EAV, mikrosystémy. Homeopatie. Funkční poruchy a psychosomatické souvislosti. Řeč našich orgánů, co nám tělo říká. Možnosti diagnostiky a terapie. Praktické příklady funkčního myšlení z praxe rehabilitačního lékaře.
Technická univerzita Liberec, Komenského 2, budova P, učebna P100


 

letak_imunita_Holub.jpg
bottom of page