top of page

KONFERENCE

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Jsem odstavec. Klikněte zde pro přidávání a úpravu vlastního textu. Je to snadné.

     Konference celostní medicíny v Českém ráji

                 Zámecký hotel Hrubá Skála

                      24. – 26. dubna 2020

     Konference v Českém ráji se uskuteční již tradičně v atraktivní lokalitě přímo v srdci Českého ráje v Zámeckém hotelu Hrubá Skála – asi 8 km od Turnova po silnici R 35 směrem na Jičín, odbočka v Radvánovicích na Doubravice, Hrubá Skála. Zámek je označen.

Konference (letos 14. ročník) tak navazuje na úspěšné akce v minulých letech ve snaze rozšířit tak holistický pohled na diagnostiku a terapii.  

 

     Ubytování se snídaní je zajištěno v Zámeckém hotelu Hrubá Skála**** v pokojích s TV, vlastním sociálním zařízením, minibarem, wi-fi. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje, ale i luxusní apartmán. Cena za ubytování 990,- Kč/osobu/noc. Při plném obsazení cena za dvoulůžkový pokoj 1.490,- Kč. Možnost ubytování v areálu zámku v Hostelu Kastelán za cenu 390,- Kč/ osobu/noc se snídaní.  

     Stravování: v pátek 24. 4. po příjezdu možnost oběda v Zámecké restauraci dle vlastního výběru. Večeře od 20,00 hodin formou společného slavnostního rautu za cenu 600,- Kč.

     Oběd v sobotu 25. 4. bude s možností výběru (bude upřesněno podle počtu přihlášených). Večeře v sobotu bude zajištěna v restauraci na bowlingu (asi 3 km vzdálené), kde bude možnost sportovního využití bowlingové dráhy. V průběhu konference bude v přestávkách k dispozici občerstvení, včetně nápojů (kávy, čaje a vody). Po celou dobu konference je v areálu otevřena Zámecká restaurace.

     Společenský večer s rautem proběhne v pátek 24. 4. od 20,00 hodin. Během večera hraje semilská skupina Blues friends, která se v loňském roce osvědčila. Vedoucí Miloš Farský

     Sobotní bowling se uskuteční od 19,00 hodin – informace u prezence a na webových stránkách.

     Parkování na placeném rozlehlém parkovišti před zámkem.

     Platby: za ubytování a stravování v recepci Zámeckého hotelu v hotovosti nebo platební kartou. Bowling bez poplatku, pouze úhrada za konzumaci na místě.

     Platba za raut ve výši 600,- Kč bude hrazena bezhotovostně spolu s registračním poplatkem.

     Registrační poplatek bude bezhotovostně uhrazen předem ve výši 1.000,- Kč za osobu.

     Společnou platbu za registraci a raut proveďte na účet KB Semily 19-1264600207/0100 nejpozději do 5. 4. 2020 – VS – prvních šest číslic rodného čísla účastníka, uvedených na přihlášce.

     Doprovodný program: služby wellness přímo v areálu zámku, možnost turistiky nebo procházek v Českém ráji. 

     Veškeré přihlášky k účasti (registrace), ale i ubytování a stravování posílejte přes webové stránky www.mirhol.cz nebo mailem nejpozději do 5. dubna 2020 na adresu: mirhol@netair.cz nebo mirhol@iol.cz.

Možno využít i poštu: MUDr. Miroslav Holub, Rehabilitační centrum, U potoka 76, 513 01 – SEMILY.

     Bližší informace o ubytování, stravování a o navštívené lokalitě na www.hrubaskala.cz. Pro zájemce o sobotní bowling je k dispozici adresa www.bowlingsedmihorky.cz, včetně jídelního lístku. Informace o vlastní konferenci, programu a aktuálních změnách hledejte na www.mirhol.cz. Na této adrese je také možné vyplnit přihlášky, sledovat aktuální informace i předběžný program konference.

Těšíme se na setkání s vámi v průběhu krásných jarních dnů v Českém ráji!

bottom of page